Yebizi.com - Yemek Sosyal Ağı

Yebizi.com - Yemek Sosyal Ağı

Yepyeni bir fikir bu! Yine hep savunduğumuz gibi, global ve genel sosyal ağ sitelerinin yerine tematik spsyaş ağlarının yerine; şehir, yemek vb her konuda ayrı ayrı tek tek ve yerel olması gerektiğine inanıyoruz. Bu projemizde bu fikre denk gelen bir egirişim.. Ayrıca Yemek konusunda artık insanların tek konusu sadece "mekanlar" ve onlara puan vermek olmamalı. İçinde yemeğe dair her şeyin olduğu olan bir sosyal ağ olmalı. İnsanların tariflerini, beslenme konusunda fikirlerini ve uygulamalarını, önerilerini, yazı ve video/resim ile bir yemek sosyal ağ içinde paylaşmasının çok harika olabileceğini düşünüyoruz. Yemek konusunda herkesin nitelik ve sağlık aramasının zamanı geldi. Sloganımız ise, "Yutmadan Paylaş!"

HOŞGELDİN! Burası Yebizi.com burda yemek zevkini doyasıya yansıtabilir, yediklerini "Yutmadan Paylaş"abilir. Restoran, tarif, gurme, gastronomi, sağlıklı gıda ve beslenme konularını kapsayacak kapsamsalı bir Yemek Sosyal Ağı içinde yer alabilirsin.

Domain Yaşı : 1 Yıl

Proje Yaşı : 6 YIL

Proje Durumu : Test Yayınında

Ekip : Katılıma açık, gönüllük veya serbets zamanlı ve yüzdeli ortak şeklinde çalışacak kurucu üyeler aranıyor.

Yatırım Durumu : Yatırıma açık

Proje Devir Durumu : Devredilebilir.

Ücreti : 10000 TL

İletişim : 0 850 840 60 28

Date

22 Ocak 2015

Categories

Sosyal Ağ

Hakkında

egirisimofisi.com - Egirişim Ofisi, 2015 yılı Açık Girişim Ofisi fikri ile özgün yerli ve global projeler üretmek ve ihtiyacı olanlara egirişim çözümleri sunmak üzere 2019'da kuruldu..

Şişli / İstanbul

0850 840 60 28

 

© 2019 Egirişim Ofisi. All Rights Reserved. Designed By websitembu.com