istanbulusma.com - İstanbul Sosyal Ağı

istanbulusma.com - İstanbul Sosyal Ağı

BULUŞMA Ekseninde Kent Yaşamı Rehberi ve Şehir Sosyal Ağı - İstanbul'a Özel Sosyal Ağ

Burada neler yapabileceğin konusunda sana bilgiler verelim biraz. Evet, biliyoruz sende bizim gibi zamanını global sosyal ağlarda geçiyor ve sende timeline'ı aşağı kaydırarak haberleri sayfa ve grupları takıp ediyorsun.

 

Peki İstanbul gibi bir metropolde yaşayan biri olarak; bu sencede çok basit ve faydasız yaşam biçimi değil mi? Oysa her gününü global bir ağda geçirirken yaşadığın şehirde 15 milyon insan var ve onlarla yapılabilecek paylaşılabilecek şeyler sınırsız seçenekte etkinlik alanı.

 
Bize göre metropol bir kente yaşayan biri olarak sana değeren veren, şehirdeki hayatına sahip çıkmanı ve onu geliştirmeni, hobi ve ilgi alanlarını sanalda yaşamanı değil, yaşadığın şehirde gerçekte yaşabileceğin bir şehir kent sosyal ağı mutlaka olmalı.

 

istanbulusma.com bu düşünce ile tasarlandı, insanları sosyal ve mesleki ünvanları ile görüp(müzisyen, dansçı, gurme,aktivist, hayvansever, sporcu, sağlıkçı, öğrenci, akademisyen) ve ilgi onların alanlarına bakıp takip edebileceğiniz insanlarla, istediğiniz alanda gruplar kurup istediğiniz etkinlikler(buluşmalar) düzenleyip insanlara duyurabilirsin. Restoran, bar, kafe vb bütün Mekanları takip edip ordaki tecrübelerinizi paylaşabilir başka mekanlara dair yorumları okuyup kendine uygun mekanlar arayabilirsin. (YAKINDA)

Domain Yaşı : 10 Yıl

Proje Yaşı : 10 YIL

Proje Durumu : Test Yayınında

Ekip : Katılıma Açık

Yatırım Durumu : Yatırıma açık

Proje Devir Durumu : Devredilebilir.

Ücreti : 10000 TL

İletişim : destek@egirisimofisi.com

Date

09 Aralık 2019

Categories

Portal, Rehber / Alışveriş, Sosyal Ağ

Hakkında

egirisimofisi.com - Egirişim Ofisi, 2015 yılı Açık Girişim Ofisi fikri ile özgün yerli ve global projeler üretmek ve ihtiyacı olanlara egirişim çözümleri sunmak üzere 2019'da kuruldu..

Şişli / İstanbul

0850 840 60 28

 

© 2019 Egirişim Ofisi. All Rights Reserved. Designed By websitembu.com