E-girişimci için ;

(e-girişimci / İnternet Tabanlı Proje Sahipleri)

Egirişim Ofisi'nde bir egirişimci kendini gerçek bir dayanışma ve işbirliği ekosistemi içinde bulur. Burada samimiyet, açıklık, dayanışma, işbirliği ve birlikte kazanmak esastır.  Bunlara inanmayanlar dışlanır ve burada bulunamazlar.

Bir e-girişimci olarak platformumuzda bulunarak;

 • Projenizi ve kendinizi; tamamen sizin gibi egirişimciler içinde dahil ederek bir topluluk ve ekosistem içinde görünür olursunuz.
 • Görünür olarak; projenizde teknik, operasyonel ve finansman konularında sizinle çalışacak, size yardım edecek insanların sizi bulmasını sağlarsınız.
 • Başka egirişim projelerini ve egirişimcileri görme ve tanıma fırsatına sahip olursunuz ve onlarla işbirliği yapma imkanı bulursunuz.
 • egirişimin tüm süreçleri konusunda bilgilenme fırsatına sahip olursunuz.
 • İhtiyacınız olan ekip üyesini, tam zamanlı veya freelancer olarak bulma imkanına sahip olursunuz.
 • Projenizi gerçekleştirirken yanlız olmasınız ve egirisimofisi.com'dan ücretsiz ilgi ve destek görürsünüz.

Egirişim Ofisi Ekibi için ;

(Freelancer / Mentor / Yatırımcı / İş Ortakları)

Egirişim Ofisi'nde olmak için egirişimci olmanız gerekmiyor. Eğer sizde egirişimlere profesyonel çözümler üreten veya sadece egirişimci adayı biriyseniz platformumuzda yer alabilirsiniz.

Burada freelancer ve egirişimci adayı olarak yer alarak;

 • e-girişimlerin olmazsa olmazları Mentor / Yatırımcı / İş Ortağı / Freelancer olarak buraa yer alan girişimlerin bir parçası olabilme imkanı bulursunuz.
 • Kısa vadeli maddi freelancer kazançlar için değil, uzun vadeli girişimcilik ve mesleki beceri kazanımlarını elde etme imkanına sahip olursunuz.
 • Egirişim Ofisinde yer alan projelerin sahipleri olan egirişimcilerle tanışma ve onlarla işbirliği ve ortaklık yapma imkanına sahip olursunuz.
 • egirisimofisi.com Ekibi içinde Freelancer / Mentor / Yatırımcı / İş Ortağı olarak listelenerek kendi iş platformunuzu elde edebilirsiniz.
 • egirisimofisi.com'un 10'a yakın egirişim projelerinde gönüllü veya ücretli olarak çalışabilir projelerize ortak olabilirsiniz.

FELSEFEMİZ ; AÇIK GİRİŞİM OFİSİ

Aslında herşey çok basit; Kuluçka Merkezi ile Freelance Platformu'nu tek bir noktada egirisimofisi.com'da birleştirdik. Biz egirişimlerin de internetin ruhuna uygun olarak bu alanda çalışan herkese açık olması gerektiğine inanıyoruz. Böylece ancak bir egirişim gerçek anlamda başarılı ve sürdürülebilir olabilir.

egirisimofisi.com'da projeleri ile egirişimciler ve çözümleryile egirişimlerin ihtiyaç duyduğu; planlama, teknik ve operasyonel süreçlerini yapan freelancerlar, yatırımcılar, mentorlar ve iş ortakları için var.  Burada projelerinizle yer alabilir ve egirisimofisi.com'un onayında ve hakemliğinde egirişimciler ile freelancerlar karşılıklıklı olarak birbirlerini bulabilir ve çalışabilirler. Tabii ki bunları egirisimofisi.com'un AÇIK GİRİŞİM OFİSİ anlayışı ile; karşılıklı samimiyet, özveri ve güven testinden geçenlerle yapıyoruz.  Böylece her bir proje o projeye kendi projesi gibi bakanlar tarafından burada desteklenir. Tabii bunları gerçek bir açıklık, dayanışma ve işbirliği felsefsi içinde yer alarak yaparsınız. Buna biz AÇIK GİRİŞİM OFİSİ diyoruz.


egirisimofisi.com Ekibi

Freelancer / Mentor / Yatırımcı / İş Ortakları

(Burada yer alan tüm  egirisimofisi.com projelerinde çalışan veya Açık Girişim Ofisi anlayışı içinde işbirliği anlaşması olan kişilerdir.)


Ömer VURAL

Ömer VURAL

Egirişim Ofisi Kurucusu,

Sende projen veya becerilerinle burada yer alabilirsin...

Team Member 1

Team Member 1

Company Role

Sende projen veya becerilerinle burada yer alabilirsin...

Team Member 1

Team Member 1

Company Role

Sende projen veya becerilerinle burada yer alabilirsin...

Team Member 1

Team Member 1

Company Role

Sende projen veya becerilerinle burada yer alabilirsin...Hemen Üye Ol ve Bize Katıl

egirisimofisi.com üyesi olarak bu ayrıcalıklı platformdan faydalanmaya başla


Girişimcilik mutluluk için yapılmaz, dünyanın neresinde olursa olsun girişimcilik başkasına çalışmak istemeyenlerin mecburi işidir. Ömer VURAL , egirisimofisi.com Kurucusu

Hakkında

egirisimofisi.com - Egirişim Ofisi, 2015 yılı Açık Girişim Ofisi fikri ile özgün yerli ve global projeler üretmek ve ihtiyacı olanlara egirişim çözümleri sunmak üzere 2019'da kuruldu..

Şişli / İstanbul

0850 840 60 28

 

© 2016 Egirişim Ofisi. All Rights Reserved. Designed By Erişim Ofisi