E-girişimci

(e-Egirişimci için Neler Var?)

Egirişim Ofisi'nde bir egirişimci kendini gerçek bir girişimci dayanışması ve işbirliği ekosistemi içinde bulur. Burada açıklık, dayanışma, işbirliği ve birlikte kazanmak esastır.  Bunlara inanmayanlar burada bulunamazlar.

Bir e-girişimci olarak platformumuzda bulunarak;

 • Projenizi ve kendinizi, sizin gibi egirişimciler içine dahil ederek ekosistem içinde görünür olursunuz.
 • Görünür olarak; projenizde teknik, operasyonel ve finansman konularında sizinle çalışacak, size yardım edecek insanların sizi bulmasını sağlarsınız.
 • Başka egirişim projelerini ve egirişimcileri görme ve tanıma fırsatına sahip olursunuz ve onlarla işbirliği yapma imkanı bulursunuz.
 • egirişimin tüm süreçleri konusunda bilgilenme fırsatına sahip olursunuz.
 • İhtiyacınız olan ekip üyesini, tam zamanlı veya freelancer olarak bulma imkanına sahip olursunuz.
 • Projenizi gerçekleştirirken yanlız olmasınız ve egirisimofisi.com'dan ücretsiz ilgi ve destek görürsünüz.

Diğer

(Freelancer / Mentor / Yatırımcı / İş Ortakları)

Egirişim Ofisi'nde olmak için sadece egirişimci olmanız gerekmiyor. Eğer sizde egirişimlere profesyonel çözümler üreten, yatırımcı olmak veya iş ortağı olmak, ya da sadece egirişimci adayı biriyseniz platformumuzda yer alabilirsiniz.

Burada yer alarak;

 • e-girişimlerin olmazsa olmazları Mentor / Yatırımcı / İş Ortağı / Freelancer olarak burada yer alan girişimlerin bir parçası olabilme imkanı bulursunuz.
 • Kısa vadeli maddi freelancer kazançlar için değil, uzun vadeli girişimcilik ve mesleki beceri kazanımlarını elde etme imkanına sahip olursunuz.
 • Egirişim Ofisi'nde yer alan tüm projelerin sahipleri olan egirişimcilerle tanışma ve onlarla işbirliği ve ortaklık yapma imkanına sahip olursunuz.
 • egirisimofisi.com Ekibi içinde Freelancer / Mentor / Yatırımcı / İş Ortağı olarak listelenerek kendi iş platformunuzu elde edebilirsiniz.
 • egirisimofisi.com'un 10'a yakın egirişim projelerinde gönüllü veya ücretli olarak çalışabilir, projelerimize ortak olabilirsiniz.

FELSEFEMİZ ; AÇIK GİRİŞİM OFİSİ

Aslında herşey çok basit; Kuluçka Merkezi ile Freelance Platformu'nu tek bir noktada egirisimofisi.com'da birleştirdik. Çünkü biz egirişimciliğinde internetin ruhuna uygun olarak açık olması gerektiğine inanıyoruz. Böylece ancak bir egirişimler gerçek anlamda başarılı ve sürdürülebilir olabilirler.

egirisimofisi.com sadece  egirişimciler değil, çözümleriyle egirişimlerin ihtiyaç duyduğu; finansman, planlama, teknik ve operasyonel süreçlerini yapan freelancerlar, yatırımcılar, mentorlar ve iş ortakları için var. Bütün bu unsurlar burada yer alabilir ve birlikte çalışabilirler. Böylece her bir proje o projeye kendi projesi gibi bakanlar tarafından desteklenir. Bunları gerçek bir açıklık, dayanışma ve işbirliği felsefsi içinde yer alarak yaparsınız. Buna biz AÇIK GİRİŞİM OFİSİ diyoruz.


Hemen Üye Ol ve Bize Katıl

egirisimofisi.com üyesi olarak bu ayrıcalıklı platformdan faydalanmaya başla


Hakkında

egirisimofisi.com - Egirişim Ofisi, 2015 yılı Açık Girişim Ofisi fikri ile özgün yerli ve global projeler üretmek ve ihtiyacı olanlara egirişim çözümleri sunmak üzere 2019'da kuruldu..

Şişli / İstanbul

0850 840 60 28

 

© 2019 Egirişim Ofisi. All Rights Reserved. Designed By websitembu.com