Egirişim Rehberi

Girişimcliğe Dair Geçrekçi Bakış Açıları

Yüzünüzü Yurtdışına Dönün; İngilizce Tweet Atın

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

İnternet sektörü iç piyasada çökme noktasına geldi ya da müşteri ile freelancer/firma noktasında büyük bir uyuşmazlık ve anlaşmazlığa vardığı için zorunlu olarak yurtdışına yüzünüzü dönmek zorundasınız. Artık herkes birbirine kuşkuyla bakıyor ya çevresindne birien iş yaptırıyor ya da yaptırmıyor. Yani takip ettiğiniz insanların yabancı ve ürettiğiniz içeriklerin ingilizce olması artık zorunlu hale geldi.

Bu meydan okumayı kendinize şimdi yapmazsanız 1-2 sene sonra yurtiçinde ya komilik yada kasiyerliğe razı olmak zorunda olacaksınız. Bu yüzden alanınız ne olursa olsun ister grafik ister kodlam ister pazarlama ister başka bir şey bir an önce yabancı insanları takip edip kişisel profillerinizi ingilizce yapın. Siyasete veya başka türkçe içeriklere çok meraklıysanız onu için ayrı bir hesap açın, nasılsa twitter buna izin veriyor birden fazla hesap açıp arasında geçiş yapabilirsiniz uygualamada.

Hakkında

egirisimofisi.com - Egirişim Ofisi, 2015 yılı Açık Girişim Ofisi fikri ile özgün yerli ve global projeler üretmek ve ihtiyacı olanlara egirişim çözümleri sunmak üzere 2019'da kuruldu..

Şişli / İstanbul

0850 840 60 28

 

© 2019 Egirişim Ofisi. All Rights Reserved. Designed By websitembu.com