Egirişim Rehberi

Girişimcliğe Dair Geçrekçi Bakış Açıları

Egirişiminiz Büyük Oranda Video İçerik Bazlı ve Eğlence Amaçlı Olmak Zorunda

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dünya internet trafiğinin %15'i YOUTUBE  %11'i Netflix'ten oluşuyormuş ve mevcut takip edilen içeriklerin %51'i videoymuş şu an ve yakında %60 civarında olacakmış...

Bu ne demektir? Bu, kısaca, egirişiminiz video ve eğlence sektörüne hizmet etme oranının gerekliliğini göstermektedir. Yani eğer başarılı olmak ve para kazanmak istiyorsanız, bu 2 şey egirişiminiz de bir şekilde olmalı. Egrişiminiz video içerikli olmalı ve eğlence sekötürü servisi içinde olmalı.

Evet, gelinen bu nokta kimsenin beklemediği bir yer, internet dediğimiz şeyin nihayetinde bizi tekrar TV çağına geri götürmesi ilginç değil mi? Tek farkı neyi ne zaman nasıl izleyeceğimize karar vermek ve izlediğimiz şeylerle etkileşim içinde olmak.

Maalesef biz egirişimciler, hep yanlıl öngörülerde bulunduk, interneti daha çok yazı vb içerikler veya eticaret veya konsept sosyal ağlar olarak düşünmüştük, ama görünen o ki en az 10 yıl daha internet sadece video temelli olacak ve birbirimizi ve ürettiğimiz içöerikleri izleyeceğiz sadece.

Bu şu açıdan önemli, böyle bir açıdan elinizdeki projelere daha objektif ve detaylı bakabilirsiniz. Olması gerekenin ve eksik olanın ve içeriğinin ne olup olmadığı ve size bir gelir getirip getirmeyeceği konusunda fikirler edinebilir ve eksik olan yönlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Hakkında

egirisimofisi.com - Egirişim Ofisi, 2015 yılı Açık Girişim Ofisi fikri ile özgün yerli ve global projeler üretmek ve ihtiyacı olanlara egirişim çözümleri sunmak üzere 2019'da kuruldu..

Şişli / İstanbul

0850 840 60 28

 

© 2019 Egirişim Ofisi. All Rights Reserved. Designed By websitembu.com